Wózek dziecięcy X7

X7Wersja z gondolą.

Wózek dziecięcy posiada obszerną gondola z dużą budką oraz z pokrowcem chroniącym przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Możliwość zmiany pozycji za pomocą regulowanego oparcia wewnątrz gondoli. Gondola posiada funkcję kołyski z możliwością blokady, posiada daszek przeciwsłoneczny, który można schować pod budką. W środku gondoli znajduje się wkładka oraz miękki materacyk.

Wersja spacerowa

Wygodna spacerówka z możliwością montażu przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Regulowane oparcie od pozycji siedzącej do pozycji leżącej oraz regulowany podnóżek. Możliwość wypięcia barierki, rozkładana budka. Dla zapewnienia bezpieczeństwa dziecku, spacerówka posiada 5-punktowe pasy bezpieczeństwa oraz pas krokowy. Podnóżek oraz barierka obszyte są folią, która chroni przed  zabrudzeniem.

 

Wersja z fotelikiem

Fotelik 0-10kg posiadający 3-punktowe pasy bezpieczeństwa niezbędne dla dziecka w podróży oraz miękką wkładkę, która poprawia komfort dziecka, a także amortyzuje przed wstrząsami. Za pomocą prostego w obsłudze adaptera fotelik można umieścić w konstrukcji wózka. Fotelik posiada regulowaną rączkę do przenoszenia, a także funkcję kołyski z możliwością blokady fotelika na podłożu. Foteli przystosowany jest do przewozu dzieci w samochodzie, posiada homologację zgodną z normą ECE R44/04.

Do wyboru trzy kolory konstrukcji

Kolorystyka